CZEKOLADOWE MODELOWANIE CHOCO+SLIM

CZEKOLADOWE MODELOWANIE Choco+Slim - Zabieg wyszczuplający, ujędrniający, antycellulitowy i modelujacy sylwetkę  

CZEKOLADOWE MODELOWANIE Choco+Slim - Zabieg wyszczuplający, ujędrniający, antycellulitowy i modelujacy sylwetkę Silnie ujędrniający i modelujący sylwetkę zabieg z wykorzystaniem innowacyjnych składników przyspieszających spalanie tkanki tłuszczowej oraz niwelujących cellulit i nagromadzone tuż pod skórą toksyny.

Składniki aktywne preparatów: Kompleks Vexel (Kofeina i Palmitoilokarnityna), Ekstrakt z bluszczu, Ekstrakt z Centella Asiatica, Proteiny z jedwabiu, Olej sojowy, Oliwa z oliwek, Witamine E 
Skóra: obwisła, szorstka, z nadmiarem tkanki tłuszczowej, z utratą jędrności, objęta cellulitem, z rozstępami
Efekt: poprawa jędrności, wygładzenie, przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej, wymodelowanie sylwetki, nawilżenie. 
GESTY ZABIEGU:

Gest pierwszy: Oczyszczanie - złuszczanie
Na czysta i wilgotną skórę całego ciała nakładamy Regenerujący peeling do ciała z olejem arganowym Exfoliant Régénérant D’argan lub Wygładzający peeling do ciała Limonka & Bazylia Exfoliant Pour Les Pieds Citron Vert & Basilic, a następnie wykonujemy delikatny masaż w celu pozbycia się martwych komórek naskórka. Po wykonaniu masażu peeling spłukujemy lub zmywamy gąbką i osuszamy skórę.

Gest drugi: Działanie termoaktywne
Aplikacja termoaktywnego antycellulitowego żelu wyszczuplającego i modelującego sylwetkę Minceur thermo-actif  i owijamy poszczególne partie ciała folią i pozostawić na 15-20 minut)
Gest trzeci: Masaż drenujący i ujędrniający
Następnie przy użyciu Czekoladowego olejku wygładzającego do masażu ciała Douceur au chocolat wykonujemy masaż  drenująco-ujędrniający
ZALECENIA
Zabieg wykonujemy na całe ciało lub wybrane partie zgodnie z potrzebami skóry Klienta. 
Zaleca się 8-10 zabiegów w serii, a następnie 1-2 zabiegi w miesiącu w celu utrzymania jak najlepszej kondycji skóry i efektów terapii.  Jest to idealna propozycja dla Klientów, którzy oczekują intensywnych efektów ujędrniających i poprawiających elastyczność skóry. Doskonały zabieg zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. 
czas zabiegu: ok. 70 minut
Uwaga!
Nowa lokalizacja salonu:
ul. Nowomiejska 5A