LASER IQ M'ONDUNIQ

LASER IQ 'Moc lasera' Kojąco-łagodzący fotodynamiczny zabieg do skóry naczyniowej i wrażliwej.

Dobroczynne właściwości światła są znane i wykorzystywane od wieków w helioterapii, jednej z najstarszych metod terapeutycznych. W LaserIQ jako źródło fluoroforów wybrano polifenole pozyskane z morwy indyjskiej (Morinda citrifoliai, znanej również jako noni) - ze względu na ich zdolność absorpcji światła UVi emisji widzialnego światła czerwonego. Monochromatyczne światło czerwone o długości fali z zakresu 630-780 nm znane jest z właściwości gojenia skóry. Polifenole z morwy indyjskiejzostały w specjalny sposób nałożone na mineralny rdzeń fosforanu wapnia, tak aby absorpcja i emisja światła były jak najbardziej efektywne. LaserIQ zawiera także aminokwasy wyizolowane z drożdży niezbędne w tworzeniu macierzy pozakomórkowej skóry właściwej.
TERAPIA ŚWIATŁEM LaserIQ, pod wpływem światła UV, pobudza aktywność komórek w  głębszych warstwach skóry, a tym samym zwiększa aktywność fibroblastów i stymuluje odnowę skóry.

Zabieg:

-koi i łagodzi podrażnioną skórę

-zmniejsza pieczenie i zaczerwienienie skóry

-Idealny dla skór naczyniowych -działa wyciszająco naskórę nadwrażliwą

-zmniejsza rumień i zaczerwienienia

-troxerutyna poprawia ukrwienieskóry

-troxerutyna działa uszczelniająco nanaczynka krwionośne i zmniejsza ich widoczność -Zastosowany wprodukcie innowacyjny składnik botaniczny zamienia promienie UV na światło czerwone, które znane jest ze swoich właściwości przypieszających procesy naprawcze skóry. Pod wpływem światła czerwonego następuje zwiększenie elastyczności, redukcja zmarszczek oraz poprawa koloryt u skóry.


Uwaga!
Nowa lokalizacja salonu:
ul. Nowomiejska 5A