KWANTOWY BIOREZONANS MAGNETYCZNY

Jak działa Analizator Kwantowy rezonansowo-magnetyczny

ANALIZA KWANTOWYM REZONANSEM MAGNETYCZNYM: Metoda analizy magnetycznym rezonansem kwantowym jest bardzo szybka, dokładna i nieinwazyjna; metody badania spektralnego szczególnie nadaje się do porównywania efektów leczniczych i produktów zdrowotnych oraz ogólnego sprawdzenia stanu zdrowia. Jest to ponad 30 głównych elementów analizy, w tym układu krążenia i naczyń mózgowych, stan i gęstość mineralną kości, ilość pierwiastków śladowych, ołowiu we krwi, reumatyzm, płuca i drogi oddechowe, nefropatii, cukru we krwi, stanu żołądka i jelit, wątroby i woreczka żółciowego, nerwów czaszkowych, ginekologii, prostaty, chorób kości, pierwiastki śladowe -selen, żelazo, cynk, wapno, itp. Szybkość i dokładność: Stan zdrowia organizmu i jego narządów można uzyskać w ciągu zaledwie kilku minut.

Metoda analizy Rezonansem jest zaprojektowana tak, aby zaoszczędzić czas i energię. Baza danych została zatwierdzona wg ścisłej naukowej metody, statystyk chorobowych i prezentowanych wielu klinicznych przypadków, co daje dużą dokładność analizy. Nieinwazyjne i bezbolesne: Analiza pokaże Ci stan Twojego zdrowia bez kłucia i potrzeby badań radiologicznych. Niezastąpiona podczas układania indywidualnie dobranej diety leczniczej: aby uzyskać maksymalny efekt odchudzania istotna jest informacja o całym stanie zdrowia organizmu, równowadze hormonalnej, tempie przemiany lipidowej, zasobie makro i mikro elementów, szybkości perystaltyki jelit i pracy żołądka.

Co to jest Kwantowy Rezonans Magnetyczny? Kwantowy rezonans magnetyczny zastępuje potrzebę używania kosztownych urządzeń ultradźwiękowych, jądrowego rezonansu magnetycznego lub badania radiologicznego. Po umieszczeniu czujnika w dłoni, dane medyczne będą zbierane w ciągu kilku minut z różnych układów i narządów organizmu. Rezonans magnetyczny oferuje nowe korzyści w zakresie analizy. Wykazano, że zastosowanie takiego analizatora przekracza zakres analizy tkanek w porównaniu z innymi urządzeniami medycznymi.

Zasada analizy Ciało ludzkie jest sumą wielu komórek, które stale rosną, rozwijają się, dzielą się, regenerują się i umierają. Poprzez proces komórkowego podziału, komórki odnawiają się. U dorosłego człowieka, około 25 milionów komórek ulega podziałowi każdej sekundy, a czerwone ciałka krwi odnawiają się z szybkością 100 milionów na minutę. W procesie komórkowego podziału i regeneracji, naładowane ciała jądra i dodatkowe elektrony jądrowe przemieszczają się nieustannie z dużą prędkością, przez co, emitują fale elektromagnetyczne, bez przerwy. Sygnał fal elektromagnetycznych emitowanych przez ludzkie ciało odzwierciedla stan zdrowia organizmu człowieka, a zatem różne sygnały fal elektromagnetycznych będą emitowane przez zdrowy lub chory organizm. Dany stan zdrowia może być analizowany, jeśli takie specyficzne sygnały fal elektromagnetycznych będą mierzone. Rezonans jest najnowszym instrumentem do analizy tego zjawiska. Fale o słabej magnetycznie częstotliwości ludzkiego ciała są zbierane przez odpowiedni czujnik i wzmacniane przez przyrząd ze wbudowanym mikroprocesorem, następnie dane są porównywane ze standardową kwantowego rezonansu i innymi wskaźnikami wbudowanymi w przyrząd do badania, i oceniana jest regularność fal stosując podejście Fouriera. Badanie i analiza może być zatem dokonane w różnych jednostkach chorobowych, poprzez analizę fali elektromagnetycznej organizmu i wszystkich jego systemów.


Uwaga!
Nowa lokalizacja salonu:
ul. Nowomiejska 5A