BIOBOTULINA LEIM

LEIM

Biobotulina Ampułki 10x4 szt

To niezwykle cenny kompleks przeciwzmarszczkowy przeznaczony wyłącznie do użytku profesjonalnego. Zawierają one skoncentrowany kwas hialuronowy, kolagen, elastynę oraz ultranowoczesne peptydy biomimetyczne, co powoduje szybkie „wyprasowanie” zmarszczek oraz zahamowanie pogłębiających się „bruzd mimicznych”. Obecność niskocząsteczkowego neuropeptydu biomimetycznego (który działa tak samo jak toksyna botulinowa) hamuje kurczenie się mięśni, co wyraźnie chroni przed tworzeniem się nowych zmarszczek.

Biobotulina Krem 200ml

Cenny eliksir przeciwzmarszczkowy bogaty w substancje o działaniu odmładzającym i antyoksydacyjnym, w postaci retinolu, kolagenu, elastyny, kwasu hialuronowego i witaminy E. Efekty : błyskawiczna redukcja zmarszczek mimicznych. Idealna baza pod makijaż.

Biobotulina AHA MASK 50 ml

To kompleks kwasów, które rozluźniają połączenie między korneocytami a także stymulują fibrobroblasty. Dzięki zastosowaniu tej maski oraz rozpuszczeniu naskórka wszystkie substancje aktywne mogą wnikać głęboko i regenerować niżej położone warstwy skóry.

Biobotulina Peeling 200 ml

Peeling z biobotuliną to znakomity preparat który nie tylko usuwa obumarły naskórek ale jednocześnie nawilża i ujędrnia skórę. Należy go stosować w gabinecie (naprzemiennie z maską z AHA) oraz w pielęgnacji domowej. Nigdy nie należy stosować w tym samym dniu (ani podczas jednego zabiegu kosmetycznego) peelingu oraz kwasów AHA!

Biobotulina Kapsułki 15 szt

Wypełniające, roślinne kapsułki pochodzenia roślinnego z zawartością peptydu biomimetycznego oraz krzemu. Do stosowania miejscowego ( czoło, bruzdy nosowo- policzkowe, wokół oczu). Efekt: błyskawiczna redukucja widoczności zmarszczek mimicznych. Kapsułki pochodzenia roślinnego, wolne od wszelkich substancji pochodzenia zwierzęcego. Wydajność i integralność składników aktywnych jest chroniona od ich procesu wytwarzania do dnia w którym są używane, dzięki hermetycznemu sposobowi produkcji oraz jednostkowych dawek. Kapsułki z Biobotuliną to tańsza i bezpieczniejsza alternatywa dla toksyny botulinowej, która działa miejscowo. Wysoka elastyczność kapsułki jest utrzymywana nawet przy zmiennych warunkach środowiskowych

Biobotulina Maska Gumowa 300g

Wyjątkowo skutecznie wygładza zmarszczki rozluźniając mięśnie twarzy. Zawiera ziemię okrzemkową oraz heksapaptyd, dzięki czemu poprawia owal twarzy oraz niesamowicie skutecznie wygładza powierzchnię naskórka. Efekty: - wyjątkowo skutecznie wygładza zmarszczki mimiczne rozluźniając mięśnie twarzy spłyca zmarszczki głębokie napina skórę poprawiając owal twarzy wykazuje działanie przeciwtrądzikowe wspomaga leczenie ran poprawia wygląd i koloryt skóry redukuje zmarszczki mimiczne wokół oczu i ust oraz bruzdy na czole