DERMAFILL

 

Kwas hialuronowy posiada następujące zalety:


 • nie jest pochodzenia zwierzęcego
 • nie wymaga testów skórnych (chyba, że zaleci ją lekarz ze względów bezpieczeństwa)
 • jest całkowicie wchłanialny
 • jego cząsteczki nie są wykrywane jako ciała obce
 • rezultaty estetyczne są natychmiastowe i naturalne

Jak długo utrzymują się efekty:


Średni okres utrzymywania się efektów stosowania wypełniaczy wynosi 9-12 miesięcy. Czasem okres ten może być dłuższy lub krótszy w zależności od: wieku, rodzaju skóry, trybu życia (palenie papierosów i wystawianie skóry na słońce i działanie promieni UV, może skrócić czas działania), wyboru produktu i miejsca wstrzyknięcia.

Zalety zabiegu:

Zabiegi wygładzania zmarszczek kwasem hialuronowym są bardzo skuteczne, dają natychmiastowe efekty, niemniej jednak nie są to zabiegi, które wykonujemy raz na zawsze. Po 9-12 miesiącach preparaty kwasu hialuronowego stopniowo podlegają degradacji na dwutlenek węgla i wodę i ulegają całkowitemu wchłonięciu. Należy wówczas zabieg powtórzyć, co z jednej strony uznać można za wadę, z drugiej zaś za zaletę, ponieważ dzięki temu są to zabiegi całkowicie bezpieczne. Dają gwarancję, że po jakimś czasie efekt minie i nie spowoduje trwałej zmiany w wyglądzie twarzy. Proces ten jest, więc w stu procentach odwracalny w czasie.

Przeciwwskazania:

 • ciąża, karmienie piersią

 • choroby o podłożu autoimmunologicznym

 • skłonność do powstawania blizn przerostowych

 • stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik)

 • nadwrażliwość na kwas hialuronowy

Uwaga! Odstęp czasowy między zabiegiem wypełniania zmarszczek, a innymi metodami odmładzania skóry (iniekcje toksyny botulinowej - Botox, laseroterapia, peeling chemiczny) powinien wynosić min. 3 tygodnie.

Objawy niepożądane:

 • zaczerwienienie, obrzęk, ból w miejscu wstrzyknięcia materiału - objawy te znikają w przeciągu 72 godzin

 • świąd w przypadku skóry wrażliwej

 • nadwrażliwość w miejscu korekcji

 • sporadycznie obrzęk pod postacią zgrubienia utrzymującego się kilka tygodni

Pracujemy na preparatach  DERMAFILL:

KWAS HIALURONOWY jest naturalnym wypełniaczem wchłanialnym o szerokim zastosowaniu w medycynie estetycznej. Pozwala uzyskać widoczne i długotrwałe efekty w zakresie wygładzania zmarszczek, modelowania rysów twarzy, upiększania ust oraz rewitalizacji skóry. Bezbarwny żel zawiera kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego, identyczny z wytwarzanym w organizmie. DERMAFILL występuje w kilku odmianach, tworząc rodzinę materiałów medycznych dostosowanych do poszczególnych zastosowań.

Działanie DERMAFFIL:

Materiał podany pod skórę ujędrnia ją wypełniając zmarszczki oraz nadaje twarzy zdrowszy i młodszy wygląd. Żel uwalnia kwas hialuronowy stopniowo, zatem proces wiązania wody trwa długo, utrzymując młody i jędrny wygląd skóry. Efekty utrzymują się przez kilka do kilkunastu miesięcy, zależnie od miejsca i podanego materiału. Dla DERMAFILL GLOBAL oraz DEMAFILL LIPS wynosi on 10-12 miesięcy, dla DERMAFILL VOLUME nawet do 18 miesięcy. Kuracja DERMAFILL może być powtarzana tak często jak to potrzebne, zapewniając dobry wygląd i samopoczucie.

Dobór materiału z rodziny DERMAFILL:

DERMAFILL GLOBALprzeznaczony do wygładzania zmarszczek delikatnych, jak np. kurze łapki wokół oczu, zmarszczki palacza wokół ust, zmarszczki mimiczne na policzkach.

DERMAFILL VOLUME najlepszy do wygładzania głębszych bruzd, szczególnie bruzd nosowo-wargowych. Dobry do podnoszenia kącików ust. Tworzy mocniejszą strukturę i dłużej utrzymuje się w tkance.

DERMAFILL LIPS stworzony specjalnie do uwydatniania i upiększania ust. Jego budowa dostosowana jest do struktury anatomicznej warg.

Materiały stworzono z unikalną koncepcją dopasowania do tkanki. Dobieramy je indywidualnie do pacjentki, jej cech skóry, oczekiwań oraz obszaru poddanego zabiegowi.

DERMAFILL zawiera wyłącznie składniki naturalne, z czasem ulega całkowitej biodegradacji nie pozostawiając żadnych śladów w organizmie człowieka. Jest to o tyle ważne, że nie immunizuje organizmu co może zdarzyć się po stosowaniu wypełniaczy stałych (implantów).
Uwaga!
Nowa lokalizacja salonu:
ul. Nowomiejska 5A