M'ONDUNIQ

M’onduniq Cosmetiques Professionnel to profesjonalna marka kosmetyczna należąca do międzynarodowego konceptu Naturioska, posiadającego centra badawcze i linie produkcyjne w różnych częściach Europy Zachodniej. Największa część produktów marki opracowywana i produkowana jest we Francji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu laboratoriów badawczych, które starannie opracowują innowacyjne formuły dermokosmetyczne nasza marka jest w stanie oferować swoim odbiorcom produkty najwyższej jakości. Proces badań dermatologicznych oraz hipoalergicznych obejmuje wszystkie nasze produkty, gwarantując ich skuteczność i potwierdzając deklarowane właściwości. Proces oceny bezpieczeństwa produktu daje wszystkim użytkownikom i profesjonalistom pracującym z naszymi produktami gwarancję bezpieczeństwa gotowego wyrobu oraz możliwość czerpania satysfakcji ze stosowania bezpiecznych i przebadanych kosmetyków.
We wszystkim kosmetykach oferowanych przez M’onduniq stosowane są tylko i wyłącznie składniki aktywne, które pozyskiwane są bez jakiejkolwiek szkody dla zwierząt czy otaczającego nas środowiska. Laboratoria przy opracowywaniu nowych formuł korzystają z surowców najwyższych jakości i zanim produkt zostanie wprowadzony na rynek wszystkie jego formuły testowane są przez kilkunastu kosmetologów i dermatologów aby sprawdzić ich działanie, konsystencję, zapach i odczucia Klientów. Daje do możliwość opracowania takiej formuły finalnej produktu, która ma być przede wszystkim bardzo skuteczna i łatwa w zastosowaniu przez gabinety. 
Dokładamy wszelkich starań aby praca wszystkich specjalistów związanych z naszą marką była jak najbardziej przyjemna, skuteczna i owocna. Wychodząc naprzeciw wszelkim oczekiwaniom obecnych i przyszłych współpracowników posiadamy również w ramach naszego konceptu Akademię Szkoleniową, która prezentuje wszystkie nasze zabiegi i kosmetyki oraz edukuje w szeroko pojętym zakresie marketingu salonowego SPA&BEAUTY. To również doskonała okazja do wymiany doświadczeń i spostrzeżeń ze specjalistami z branży kosmetycznej i dermatologicznej.
Pochodzenie: Francja
Charakterystyka: marka charakteryzująca się produkcją wysokiej jakości profesjonalnych produktów kosmetycznych oraz organicznych z zachowaniem najwyższych standardów zgodnych z rekomendacją EN ISO 22716. Wykorzystywanie do produkcji surowców certyfikowanych ECOCERT i ECOCERT GreenLife oraz Qualité France. Doświadczenie w produkcji kosmetyków od 1996 roku, zgodnie z fabryką założoną przez Philippe Le Fur. Obszar przemysłowy zajmuje teren ponad 3350m². 
Produkcja: 29460 Dirinon, France
Powstanie marki: 2012
Znaczenie nazwy m'onduniq: połączenie dwóch słów ‘le monde’ (świat) oraz ‘unique’ (unikatowy, unikalny). W swobodnym tłumaczeniu‘unikalny świat’
Cosmétiques professionnels – kosmetyki profesjonalne 
Do kogo skierowane produkty: wyspecjalizowane gabinety kosmetyczne, SPA , medycyny estetycznej, wymagający klienci.
Produkty: wysoka jakość, innowacyjność, wysoka jakość produkcji, najwyższej jakości wyselekcjonowane i certyfikowane surowce, dokładnie i starannie przebadane, nowe technologie.

Pod koniec roku 2015 nasza firma planuje otwarcie M’onduniq International Export Department, czyli międzynarodowego centrum odpowiedzialnego za eksport naszych produktów. Nowa siedziba zostanie otwarta w Paryżu.


 Zapraszamy do hurtowni ul.Minkiewicza 22 16-400 Suwałki lub zadzwoń tel.505 865 509

Uwaga!
Nowa lokalizacja salonu:
ul. Nowomiejska 5A